Кандидати до МП

Виборчий округ №1
Вищий навчальний заклад "Донецького Національного медичного університету імені М.Горького" Медичний факультет №2
(Всі виборці навчального закладу)

Мачелюк Сергій Володимирович
Мачелюк Сергій Володимирович
Дата народження:01.01.1998
Місце навчання:Вищий навчальний заклад «Донецький національний медичний університет імені М.Горького». Медичний факультет №2.

Сагайдак Руслан Сергійович
Сагайдак Руслан Сергійович
Дата народження:22.11.1989
Місце навчання:Вищий навчальний заклад «Донецький національний медичний університет імені М.Горького». Медичний факультет №2

Виборчий округ №2
Вищий навчальний заклад "Кіровоградський технікум механізації сільського господарства"
(Відділення "Механізація сільського господарства")

Кицак Олег Сергійович
Кицак Олег Сергійович
Дата народження:04.03.1998
Місце навчання:Кіровоградський технікум механізації сільського господарства, відділення механізації сільського господарства.

Халізов Дмитро Сергійович
Халізов Дмитро Сергійович
Дата народження:19.08.1998
Місце навчання:Кіровоградський технікум механізації сільського господарства, відділення механізації сільського господарства.

Виборчий округ №3
Вищий навчальний заклад "Кіровоградський технікум механізації сільського господарства"
(Відділення: "Електрифікація сільського господарства"; "Правознавство", "Бухгалтерський облік та комерційна діяльність")

Жупаненко Володимир Валентинович
Жупаненко Володимир Валентинович
Дата народження:18.01.1999
Місце навчання:Кіровоградський технікум механізації сільського господарства, відділення електрифікації сільського господарства.

Колеснік Олександр Олександрович
Колеснік Олександр Олександрович
Дата народження:20.01.2000
Місце навчання:Кіровоградський технікум механізації сільського господарства, відділення правознавства.

Лютянська Вікторія Андріївна
Лютянська Вікторія Андріївна
Дата народження:24.05.2000
Місце навчання:Кіровоградський технікум механізації сільського господарства, відділення бухгалтерський облік.

Виборчий округ №4
Державний вищий навчальний заклад "Кіровоградський будівельний коледж"
(Спеціальності: "Архітектурне проектування та внутрішній інтер'єр", "Монтаж, обслуговування устаткування і систем газопостачання", "Організація виробництва")

Заніздра Ірина Валентинівна
Заніздра Ірина Валентинівна
Дата народження:09.01.2000
Місце навчання:Державний вищий навчальний заклад «Кіровоградський будівельний коледж».

Царенко Ігор Геннадійович
Царенко Ігор Геннадійович
Дата народження:27.01.1999
Місце навчання:Державний вищий навчальний заклад «Кіровоградський будівельний коледж».

Виборчий округ №5
Державний вищий навчальний заклад "Кіровоградський будівельний коледж"
(Спеціальності: "Будівництво, експлуатація і ремонт автомобільних доріг і аеродромів", "Будівництво, експлуатація будівель і споруд")

Великород Олександр Юрійович
Великород Олександр Юрійович
Дата народження:15.07.1992
Місце навчання:Державний вищий навчальний заклад «Кіровоградський будівельний коледж». Спеціальність: «Будівництво та експлуатація будівель та споруд».

Петравчук Ілона Ігорівна
Петравчук Ілона Ігорівна
Дата народження:30.12.1998
Місце навчання:Державний вищий навчальний заклад «Кіровоградський будівельний коледж». Спеціальність: «Будівництво, ремонт та експлуатація автомобільних доріг та аеродромів».

Слободяник Андрій Сергійович
Слободяник Андрій Сергійович
Дата народження:25.01.1998
Місце навчання:Державний вищий навчальний заклад «Кіровоградський будівельний коледж». Спеціальність: «Будівництво та експлуатація будівель та споруд».

Виборчий округ №6
Кіровоградська льотна академія Національного авіаційного університету
(Факультет льотної експлуатації (3, 5 курс))

Ащаулов Андрій Миколайович
Ащаулов Андрій Миколайович
Дата народження:29.12.1994
Місце навчання:Кіровоградська льотна академія Національного авіаційного університету, факультет льотної експлуатації.

Виборчий округ №7
Кіровоградська льотна академія Національного авіаційного університету
(Факультет льотної експлуатації (1,2,4 курс))

Лабнюк Андрій Григорович
Лабнюк Андрій Григорович
Дата народження:02.09.1996
Місце навчання:Кіровоградська льотна академія Національного авіаційного університету, факультет льотної експлуатації.

Рекало Павло Олександрович
Рекало Павло Олександрович
Дата народження:14.07.1999
Місце навчання:Кіровоградська льотна академія Національного авіаційного університету, факультет льотної експлуатації.

Виборчий округ №8
Кіровоградська льотна академія Національного авіаційного університету
(Факультет обслуговування повітряного руху (1, 2, 3 курс))

Бердишев Владислав Максимович
Бердишев Владислав Максимович
Дата народження:13.01.1998
Місце навчання:Кіровоградська льотна академія Національного авіаційного університету, факультет обслуговування повітряного руху.

Дашевський Ярослав Олександрович
Дашевський Ярослав Олександрович
Дата народження:15.12.1997
Місце навчання:Кіровоградська льотна академія Національного авіаційного університету, факультет обслуговування повітряного руху.

Виборчий округ №9
Кіровоградська льотна академія Національного авіаційного університету
(Факультет обслуговування повітряного руху (4, 5 курс))

Цабадзе Раті Гелайович
Цабадзе Раті Гелайович
Дата народження:16.04.1995
Місце навчання:Кіровоградська льотна академія Національного авіаційного університету, факультет обслуговування повітряного руху.

Янголенко Антон Ігорович
Янголенко Антон Ігорович
Дата народження:20.07.1995
Місце навчання:Кіровоградська льотна академія Національного авіаційного університету, факультет обслуговування повітряного руху.

Виборчий округ №10
Кіровоградська льотна академія Національного авіаційного університету
(Факультет менеджменту)

Грачова Дарина Андріївна
Грачова Дарина Андріївна
Дата народження:17.08.1998
Місце навчання:Кіровоградська льотна академія Національного авіаційного університету, факультет менеджменту.

Єрошкін Кирило Анатолійович
Єрошкін Кирило Анатолійович
Дата народження:29.04.1998
Місце навчання:Кіровоградська льотна академія Національного авіаційного університету, факультет менеджменту.

Хван Карина Владиславівна
Хван Карина Владиславівна
Дата народження:02.05.1996
Місце навчання:Кіровоградська льотна академія Національного авіаційного університету, факультет менеджменту.

Виборчий округ №11
Кіровоградський державний педагогічний університет імені Володимира Винниченка
(Мистецький факультет)

Марюхеня Олександра Юріївна
Марюхеня Олександра Юріївна
Дата народження:24.03.1996
Місце навчання:Кіровоградський державний педагогічний університет імені Володимира Винниченка, мистецький факультет.

Смиловенко Анастасія Петрівна
Смиловенко Анастасія Петрівна
Дата народження:30.08.1997
Місце навчання:Кіровоградський державний педагогічний університет імені Володимира Винниченка, мистецький факультет.

Виборчий округ №12
Кіровоградський державний педагогічний університет імені Володимира Винниченка
(Природничо-географічний факультет)

Бискуб Юрій Володимирович
Бискуб Юрій Володимирович
Дата народження:10.06.1998
Місце навчання:Кіровоградський державний педагогічний університет імені Володимира Винниченка, природничо-географічний факультет.

Костів Андрій Володимирович
Костів Андрій Володимирович
Дата народження:08.12.1995
Місце навчання:Кіровоградський державний педагогічний університет імені Володимира Винниченка, природничо-географічний факультет.

Виборчий округ №13
Кіровоградський державний педагогічний університет імені Володимира Винниченка
(Факультет фізичного виховання)

Фесюк Вікторія Олегівна
Фесюк Вікторія Олегівна
Дата народження:13.09.1997
Місце навчання:Кіровоградський державний педагогічний університет імені Володимира Винниченка, факультет фізичного виховання.

Шмалько Денис Ігорович
Шмалько Денис Ігорович
Дата народження:01.04.1997
Місце навчання:Кіровоградський державний педагогічний університет імені Володимира Винниченка, факультет фізичного виховання.

Виборчий округ №14
Кіровоградський державний педагогічний університет імені Володимира Винниченка
(Факультет філології і журналістики)

Зобенко Марія Олександрівна
Зобенко Марія Олександрівна
Дата народження:10.06.1996
Місце навчання:Кіровоградський державний педагогічний університет імені Володимира Винниченка, факультет філології та журналістики.

Куца Альона Олександрівна
Куца Альона Олександрівна
Дата народження:29.01.1996
Місце навчання:Кіровоградський державний педагогічний університет імені Володимира Винниченка, факультет філології та журналістики.

Виборчий округ №15
Кіровоградський державний педагогічний університет імені Володимира Винниченка
(Факультет історії та права (1-3 курси))

Болєлов Олександр Юрійович
Болєлов Олександр Юрійович
Дата народження:10.10.1994
Місце навчання:Кіровоградський державний педагогічний університет імені Володимира Винниченка, факультет історії та права.

Мазур Владислав Миколайович
Мазур Владислав Миколайович
Дата народження:02.10.1996
Місце навчання:Кіровоградський державний педагогічний університет імені Володимира Винниченка, факультет історії та права.

Москальчук Катерина Віталіївна
Москальчук Катерина Віталіївна
Дата народження:07.07.1996
Місце навчання:Кіровоградський державний педагогічний університет імені Володимира Винниченка, факультет історії та права

Виборчий округ №16
Кіровоградський державний педагогічний університет імені Володимира Винниченка
(Факультет історії та права (3-6 курси))

Білозеров Вадим Геннадійович
Білозеров Вадим Геннадійович
Дата народження:18.05.1996
Місце навчання:Кіровоградський державний педагогічний університет імені Володимира Винниченка, факультет історії та права.

Телих Тетяна Анатоліївна
Телих Тетяна Анатоліївна
Дата народження:22.01.1996
Місце навчання:Кіровоградський державний педагогічний університет імені Володимира Винниченка, факультет історії та права.

Виборчий округ №17
Кіровоградський державний педагогічний університет імені Володимира Винниченка
(Факультет педагогіки та психології (1-3 курси))

Відінєєва Віолета Миколаївна
Відінєєва Віолета Миколаївна
Дата народження:09.08.1996
Місце навчання:Кіровоградський державний педагогічний університет імені Володимира Винниченка, факультет педагогіки та психології.

Чеботар Антон Валерійович
Чеботар Антон Валерійович
Дата народження:17.08.1997
Місце навчання:Кіровоградський державний педагогічний університет імені Володимира Винниченка, факультет педагогіки та психології.

Виборчий округ №18
Кіровоградський державний педагогічний університет імені Володимира Винниченка
(Факультет педагогіки та психології (4-6 курси))

Сергата Інеса Олегівна
Сергата Інеса Олегівна
Дата народження:30.06.1995
Місце навчання:Кіровоградський державний педагогічний університет імені Володимира Винниченка, факультет педагогіки та психології.

Виборчий округ №19
Кіровоградський державний педагогічний університет імені Володимира Винниченка
(Фізико-математичний факультет (1-3 курси))

Марченко Костянтин Віталійович
Марченко Костянтин Віталійович
Дата народження:19.11.1996
Місце навчання:Кіровоградський державний педагогічний університет імені Володимира Винниченка, фізико-математичний факультет.

Шипуліна Анна Сергіївна
Шипуліна Анна Сергіївна
Дата народження:11.01.1997
Місце навчання:Кіровоградський державний педагогічний університет імені Володимира Винниченка, фізико-математичний факультет.

Виборчий округ №20
Кіровоградський державний педагогічний університет імені Володимира Винниченка
(Фізико-математичний факультет (4-6 курси))

Грищенко Владислав Юрійович
Грищенко Владислав Юрійович
Дата народження:12.11.1995
Місце навчання:Кіровоградський державний педагогічний університет імені Володимира Винниченка, фізико-математичний факультет.

Виборчий округ №21
Кіровоградський державний педагогічний університет імені Володимира Винниченка
(Факультет іноземних мов (1-3 курси))

Бабак Дмитро Олегович
Бабак Дмитро Олегович
Дата народження:12.03.1997
Місце навчання:Кіровоградський державний педагогічний університет імені Володимира Винниченка, факультет іноземних мов.

Чубчик Денис Олександрович
Чубчик Денис Олександрович
Дата народження:22.01.1999
Місце навчання:Кіровоградський державний педагогічний університет імені Володимира Винниченка, факультет іноземних мов.

Виборчий округ №22
Кіровоградський державний педагогічний університет імені Володимира Винниченка
(Факультет іноземних мов (4-6 курси))

Денисенко Світлана Петрівна
Денисенко Світлана Петрівна
Дата народження:31.08.1992
Місце навчання:Кіровоградський державний педагогічний університет імені Володимира Винниченка, факультет іноземних мов.

Лисенко Аліна Едуардівна
Лисенко Аліна Едуардівна
Дата народження:10.03.1995
Місце навчання:Кіровоградський державний педагогічний університет імені Володимира Винниченка, факультет іноземних мов.

Філімончук Олександра Сергіївна
Філімончук Олександра Сергіївна
Дата народження:29.12.1994
Місце навчання:Кіровоградський державний педагогічний університет імені Володимира Винниченка, факультет іноземних мов.

Виборчий округ №23
Кіровоградський інститут приватного вищого навчального закладу "Університет сучасних знань"
(Всі виборці навчального закладу)

Кодема Владислав Олександрович
Кодема Владислав Олександрович
Дата народження:21.12.1997
Місце навчання:Кіровоградський інститут приватного вищого навчального закладу «Університет сучасних знань».

Маркулинець Дар’я Олександрівна
Маркулинець Дар’я Олександрівна
Дата народження:12.09.1999
Місце навчання:Кіровоградський інститут приватного вищого навчального закладу «Університет сучасних знань».

Виборчий округ №24
Кіровоградський інститут розвитку людини вищого навчального закладу “Відкритий міжнародний університет розвитку людини "Україна"
(Всі виборці навчального закладу)

Гросул Сергій Сергійович
Гросул Сергій Сергійович
Дата народження:28.09.1998
Місце навчання:Кіровоградський інститут розвитку людини вищого навчального закладу «Відкритий міжнародний університет розвитку людини «Україна»».

Опря Володимир Олександрович
Опря Володимир Олександрович
Дата народження:31.07.1997
Місце навчання:Кіровоградський інститут розвитку людини вищого навчального закладу «Відкритий міжнародний університет розвитку людини «Україна»».

Виборчий округ №25
Кіровоградський кооперативний коледж економіки і права імені М.П. Сая
(Всі виборці навчального закладу)

Гоян Валерія Вікторівна
Гоян Валерія Вікторівна
Дата народження:12.10.1998
Місце навчання:Кіровоградський кооперативний коледж економіки і права імені М.П.Сая.

Дончук Юлія Василівна
Дончук Юлія Василівна
Дата народження:08.06.1999
Місце навчання:Кіровоградський кооперативний коледж економіки і права імені М.П.Сая.

Лещенко Олександр Анатолійович
Лещенко Олександр Анатолійович
Дата народження:18.11.1998
Місце навчання:Кіровоградський кооперативний коледж економіки і права імені М.П.Сая.

Виборчий округ №26
Кіровоградський комерційний технікум
(Всі виборці навчального закладу)

Сергієнко Костянтин Артемович
Сергієнко Костянтин Артемович
Дата народження:08.01.1999
Місце навчання:Кіровоградський комерційний технікум.

Скрипницька Анастасія Євгеніївна
Скрипницька Анастасія Євгеніївна
Дата народження:10.05.2000
Місце навчання:Кіровоградський комерційний технікум.

Виборчий округ №27
Кіровоградський машинобудівний коледж Кіровоградського національного технічного університету
(Перше відділення, Друге відділення)

Анашкін Артем Олегович
Анашкін Артем Олегович
Дата народження:22.04.1999
Місце навчання:Кіровоградський машинобудівний коледж Кіровоградського національного технічного університету, перше відділення.

Волченко Єгор Олегович
Волченко Єгор Олегович
Дата народження:19.01.1999
Місце навчання:Кіровоградський машинобудівний коледж Кіровоградського національного технічного університету, перше відділення.

Виборчий округ №28
Кіровоградський машинобудівний коледж Кіровоградського національного технічного університету
(Друге відділення)

Костенко Юрій Юрійович
Костенко Юрій Юрійович
Дата народження:28.01.2000
Місце навчання:Кіровоградський машинобудівний коледж Кіровоградського національного технічного університету, друге відділення.

Савченко Олеся Юріївна
Савченко Олеся Юріївна
Дата народження:16.09.2000
Місце навчання:Кіровоградський машинобудівний коледж Кіровоградського національного технічного університету, друге відділення.

Виборчий округ №29
Кіровоградський медичний коледж імені Є.Й.Мухіна
(Медико-фармацевтичне відділення)

Кривонос Вікторія Володимирівна
Кривонос Вікторія Володимирівна
Дата народження:15.11.2000
Місце навчання:Кіровоградський медичний коледж імені Є.Й.Мухіна, медико-фармацевтичне відділення.

Пойченко Ірина Олегівна
Пойченко Ірина Олегівна
Дата народження:30.07.2000
Місце навчання:Кіровоградський медичний коледж імені Є.Й.Мухіна, медико-фармацевтичне відділення.

Виборчий округ №30
Кіровоградський медичний коледж імені Є.Й.Мухіна
(І та ІІ медсестринське відділення)

Писарєва Дар’я Олександрівна
Писарєва Дар’я Олександрівна
Дата народження:17.08.2000
Місце навчання:Кіровоградський медичний коледж імені Є.Й.Мухіна, І та ІІ медсестринське  відділення.

Тараненко Дарина Романівна
Тараненко Дарина Романівна
Дата народження:08.06.2000
Місце навчання:Кіровоградський медичний коледж імені Є.Й.Мухіна, І та ІІ медсестринське  відділення.

Тимченко Євгенія Вікторівна
Тимченко Євгенія Вікторівна
Дата народження:01.01.2000
Місце навчання:Кіровоградський медичний коледж імені Є.Й.Мухіна, І та ІІ медсестринське  відділення.

Виборчий округ №31
Кіровоградський медичний коледж імені Є.Й.Мухіна
(Фельдшерське відділення)

Семянікова Наталія Сергіївна
Семянікова Наталія Сергіївна
Дата народження:03.02.2000
Місце навчання:Кіровоградський медичний коледж імені Є.Й.Мухіна, фельдшерське відділення.

Степаненко Катерина Олександрівна
Степаненко Катерина Олександрівна
Дата народження:17.01.2000
Місце навчання:Кіровоградський медичний коледж імені Є.Й.Мухіна, фельдшерське відділення.

Черненко Сергій Сергійович
Черненко Сергій Сергійович
Дата народження:14.01.1998
Місце навчання:Кіровоградський медичний коледж імені Є.Й.Мухіна, фельдшерське відділення.

Виборчий округ №32
Кіровоградський національний технічний університет
(Механіко-технологічний факультет (1-3 курси))

Власова Дар’я Артурівна
Власова Дар’я Артурівна
Дата народження:18.05.1997
Місце навчання:Кіровоградський національний технічний університет, механіко-технологічний факультет.

Виборчий округ №33
Кіровоградський національний технічний університет
(Механіко-технологічний факультет (4-6 курси))

Пфо Ольга Михайлівна
Пфо Ольга Михайлівна
Дата народження:30.10.1994
Місце навчання:Кіровоградський національний технічний університет, механіко-технологічний факультет.

Виборчий округ №34
Кіровоградський національний технічний університет
(Факультет проектування та експлуатації машин (1-4 курси))

Можейко Данило Валентинович
Можейко Данило Валентинович
Дата народження:04.05.1999
Місце навчання:Кіровоградський національний технічний університет, факультет проектування та експлуатації машин.

Тарнавський Денис Віталійович
Тарнавський Денис Віталійович
Дата народження:29.06.1998
Місце навчання:Кіровоградський національний технічний університет, факультет проектування та експлуатації машин.

Виборчий округ №35
Кіровоградський національний технічний університет
(Факультет проектування та експлуатації машин (4-6 курси))

Головатий Артем Олегович
Головатий Артем Олегович
Дата народження:30.12.1995
Місце навчання:Кіровоградський національний технічний університет, факультет проектування та експлуатації машин.

Сандул Владислав Володимирович
Сандул Владислав Володимирович
Дата народження:22.11.1995
Місце навчання:Кіровоградський національний технічний університет, факультет проектування та експлуатації машин.

Виборчий округ №36
Кіровоградський національний технічний університет
(Факультет сільськогосподарського машинобудування (1-3 курси))

Сергієнко Маргарита Миколаївна
Сергієнко Маргарита Миколаївна
Дата народження:22.11.1999
Місце навчання:Кіровоградський національний технічний університет, факультет сільськогосподарського машинобудування.

Черноморченко Владислав Віталійович
Черноморченко Владислав Віталійович
Дата народження:
Місце навчання:Кіровоградський національний технічний університет, факультет сільськогосподарського машинобудування.

Виборчий округ №37
Кіровоградський національний технічний університет
(Факультет сільськогосподарського машинобудування (4-6 курси))

Зінченко Анастасія Андріївна
Зінченко Анастасія Андріївна
Дата народження:10.03.1998
Місце навчання:Кіровоградський національний технічний університет, факультет сільськогосподарського машинобудування.

Озеряний Олександр Олександрович
Озеряний Олександр Олександрович
Дата народження:25.11.1996
Місце навчання:Кіровоградський національний технічний університет, факультет сільськогосподарського машинобудування.

Осадча Катерина Сергіївна
Осадча Катерина Сергіївна
Дата народження:29.10.1998
Місце навчання:Кіровоградський національний технічний університет, факультет сільськогосподарського машинобудування.

Виборчий округ №38
Кіровоградський національний технічний університет
(Факультет економіки та менеджменту (1-2 курси))

Осадча Ірина Миколаївна
Осадча Ірина Миколаївна
Дата народження:04.02.1999
Місце навчання:Кіровоградський національний технічний університет, факультет економіки та менеджменту.

Пташко Павло Миколайович
Пташко Павло Миколайович
Дата народження:03.10.1997
Місце навчання:Кіровоградський національний технічний університет, факультет економіки та менеджменту.

Шиян Єлисавета Олександрівна
Шиян Єлисавета Олександрівна
Дата народження:
Місце навчання:Кіровоградський національний технічний університет, факультет економіки та менеджменту.

Виборчий округ №39
Кіровоградський національний технічний університет
(Факультет економіки та менеджменту (3-5 курси))

Павленко Софія Павлівна
Павленко Софія Павлівна
Дата народження:31.07.1996
Місце навчання:Кіровоградський національний технічний університет, факультет економіки та менеджменту.

Сігова Христина Віталіївна
Сігова Христина Віталіївна
Дата народження:25.10.1996
Місце навчання:Кіровоградський національний технічний університет, факультет економіки та менеджменту.

Виборчий округ №40
Кіровоградський національний технічний університет
(Факультет обліку і фінансів (1 курс), факультет економіки та менеджменту (6 курс))

Кравченко Анастасія Олександрівна
Кравченко Анастасія Олександрівна
Дата народження:14.11.1998
Місце навчання:Кіровоградський національний технічний університет, факультет обліку та фінансів.

Подгорна Тетяна Вікторівна
Подгорна Тетяна Вікторівна
Дата народження:02.01.1996
Місце навчання:Кіровоградський національний технічний університет, факультет обліку та фінансів.

Сакара Анна Олександрівна
Сакара Анна Олександрівна
Дата народження:11.02.1999
Місце навчання:Кіровоградський національний технічний університет, факультет обліку та фінансів.

Виборчий округ №41
Кіровоградський національний технічний університет
(Факультет обліку і фінансів (2-6 курси))

Бурлаков Олег Юрійович
Бурлаков Олег Юрійович
Дата народження:20.09.1996
Місце навчання:Кіровоградський національний технічний університет, факультет обліку та фінансів.

Гупаленко Анна Сергіївна
Гупаленко Анна Сергіївна
Дата народження:06.12.1998
Місце навчання:Кіровоградський національний технічний університет, факультет обліку та фінансів.

Виборчий округ №42
Кіровоградський національний технічний університет
(Факультет автоматики та енергетики)

Грунтова Анна Олегівна
Грунтова Анна Олегівна
Дата народження:15.03.1998
Місце навчання:Кіровоградський національний технічний університет, факультет автоматики та енергетики.

Негруц Катерина Сергіївна
Негруц Катерина Сергіївна
Дата народження:26.04.1999
Місце навчання:Кіровоградський національний технічний університет, факультет автоматики та енергетики.

________________________________________________________________
Загальна кількість виборців: 11 845


^ Наверх