Окружні виборчі комісії МП

Виборчий округ №1
Кількість виборців: 194
Вищий навчальний заклад "Донецького Національного медичного університету" Медичний факультет №2
Межі виборчого округу: Всі виборці навчального закладу
Склад виборчої комісії МП:
Голова комісії Заблоцька Анастасія Олександрівна
Заступник голови комісії Шкуратов Андрій Віталійович
Секретар комісії Піскун Володимир Олександрович
Член комісії Пильненький Сергій Сергійович
Виборчий округ №2
Кількість виборців: 304
Вищий навчальний заклад "Кіровоградський технікум механізації сільського господарства"
Межі виборчого округу: Відділення "Механізація сільського господарства"
Склад виборчої комісії МП:
Голова комісії Щур Богдан Сергійович
Заступник голови комісії Бордіян Ярослав Олегович
Секретар комісії Грузденко Владислав Олександрович
Член комісії Стратієнко Владислав Сергійович
Виборчий округ №3
Кількість виборців: 330
Вищий навчальний заклад "Кіровоградський технікум механізації сільського господарства"
Межі виборчого округу: Відділення: "Електрифікація сільського господарства"; "Правознавство", "Бухгалтерський облік та комерційна діяльність"
Склад виборчої комісії МП:
Голова комісії Діденко Діана Геннадіївна
Заступник голови комісії Комарі Дмитро Сергійович
Секретар комісії Шульга Ольга Володимирівна
Член комісії Журило Марина Володимирівна
Член комісії Ключар Андрій Дмитрович
Член комісії Марциненко Наталія Василівна
Виборчий округ №4
Кількість виборців: 205
Державний вищий навчальний заклад "Кіровоградський будівельний коледж"
Межі виборчого округу: Спеціальності: "Архітектурне проектування та внутрішній інтер'єр", "Монтаж, обслуговування устаткування і систем газопостачання", "Організація виробництва"
Склад виборчої комісії МП:
Голова комісії Буга Олександр Віталійович
Заступник голови комісії Дем’яненко Аліна Сергіївна
Секретар комісії Мальований Станіслав Андрійович
Член комісії Бруяка Дарія Олександрівна
Виборчий округ №5
Кількість виборців: 285
Державний вищий навчальний заклад "Кіровоградський будівельний коледж"
Межі виборчого округу: Спеціальності: "Будівництво, експлуатація і ремонт автомобільних доріг і аеродромів", "Будівництво, експлуатація будівель і споруд"
Склад виборчої комісії МП:
Голова комісії Кочубей Олександр Сергійович
Заступник голови комісії Ракуленко Тетяна Віталіївна
Секретар комісії Гречко Леся Сергіївна
Член комісії Бурлака Ігор Олегович
Член комісії Макарова Христина Володимирівна
Член комісії Нуркаликов Артур Олександрович
Виборчі округи №6,7
Кількість виборців: 382
Кіровоградська льотна академія Національного авіаційного університету
Межі виборчого округу: Факультет льотної експлуатації (3, 5 курс)
Склад виборчої комісії МП:
Голова комісії Гетьман Ярослав Максимович
Заступник голови комісії Кучерявий Іван Іванович
Секретар комісії Кліменкова Вікторія Вікторівна
Член комісії Кучерявий Данило Іванович
Член комісії Попов Антон Євгенович
Член комісії Солук Роман Сергійович
Виборчий округ №8
Кількість виборців: 219
Кіровоградська льотна академія Національного авіаційного університету
Межі виборчого округу: Факультет обслуговування повітряного руху (1, 2, 3 курс)
Склад виборчої комісії МП:
Голова комісії Кущій Антон Андрійович
Заступник голови комісії Панченко Іван Олегович
Секретар комісії Градюшко Андрій Дмитрович
Член комісії Подкладенко Анна Віталіївна
Виборчий округ №9
Кількість виборців: 250
Кіровоградська льотна академія Національного авіаційного університету
Межі виборчого округу: Факультет обслуговування повітряного руху (4, 5 курс)
Склад виборчої комісії МП:
Голова комісії Іванченко Аліна В’ячеславівна
Заступник голови комісії Білоус Максим Олегович
Секретар комісії Важинський Максим Сергійович
Член комісії Мороз Анастасія Олегівна
Виборчий округ №10
Кількість виборців: 209
Кіровоградська льотна академія Національного авіаційного університету
Межі виборчого округу: Факультет менеджменту
Склад виборчої комісії МП:
Голова комісії Лозовський Віктор Геннадійович
Заступник голови комісії Стєхіна Поліна Сергіївна
Секретар комісії Шкуратова Дарія Миколаївна
Член комісії Літвінова Аліна Віталіївна
Член комісії Ціхоцька Анжеліка Олександрівна
Член комісії Шестіна Євгенія Степанівна
Виборчий округ №11
Кількість виборців: 254
Кіровоградський державний педагогічний університет імені Володимира Винниченка
Межі виборчого округу: Мистецький факультет
Склад виборчої комісії МП:
Голова комісії Мажара Анна Василівна
Заступник голови комісії Карт Максиміліан Олександрович
Секретар комісії Пидоренко Дар’я Олександрівна
Член комісії Іщенко Дар’я Іванівна
Виборчий округ №12
Кількість виборців: 288
Кіровоградський державний педагогічний університет імені Володимира Винниченка
Межі виборчого округу: Природничо-географічний факультет
Склад виборчої комісії МП:
Голова комісії Екштейн Катерина Сергіївна
Заступник голови комісії Сухенко Олександра Сергіївна
Секретар комісії Пономаренко Марина Валеріївна
Член комісії Рощик Тетяна Іванівна
Виборчий округ №13
Кількість виборців: 320
Кіровоградський державний педагогічний університет імені Володимира Винниченка
Межі виборчого округу: Факультет фізичного виховання
Склад виборчої комісії МП:
Голова комісії Лодига Павло Павлович
Заступник голови комісії Кравець Ярослав Геннадійович
Секретар комісії Кущенко Олександра Валеріївна
Член комісії Мірошник Вадим Олександрович
Виборчий округ №14
Кількість виборців: 319
Кіровоградський державний педагогічний університет імені Володимира Винниченка
Межі виборчого округу: Факультет філології і журналістики
Склад виборчої комісії МП:
Голова комісії Войтенко Яна Вадимівна
Заступник голови комісії Кудряшова Яна Юріївна
Секретар комісії Височанська Яна Юріївна
Член комісії Стець Дар’я Сергіївна
Виборчий округ №15
Кількість виборців: 267
Кіровоградський державний педагогічний університет імені Володимира Винниченка
Межі виборчого округу: Факультет історії та права (1-3 курси)
Склад виборчої комісії МП:
Голова комісії Решняк Олексій Андрійович
Заступник голови комісії Мала Карина Артемівна
Секретар комісії Криласов Владислав Андрійович
Член комісії Пазина Яна Павлівна
Член комісії Пішванова Анастасія Костянтинівна
Член комісії Цилюрик Владислав Васильович
Виборчий округ №16
Кількість виборців: 220
Кіровоградський державний педагогічний університет імені Володимира Винниченка
Межі виборчого округу: Факультет історії та права (3-6 курси)
Склад виборчої комісії МП:
Голова комісії Спориш Марія Володимирівна
Заступник голови комісії Рябокінь Алла Андріївна
Секретар комісії Кабаєва Анастасія Миколаївна
Член комісії Чуйко Катерина Віталіївна
Виборчий округ №17
Кількість виборців: 384
Кіровоградський державний педагогічний університет імені Володимира Винниченка
Межі виборчого округу: Факультет педагогіки та психології (1-3 курси)
Склад виборчої комісії МП:
Голова комісії Сесмій Артем Олегович
Заступник голови комісії Березіна Марина Костянтинівна
Секретар комісії Ткаченко-Кікаленко Дарія Олексіївна
Член комісії Касьянова Вікторія Андріївна
Виборчий округ №18
Кількість виборців: 247
Кіровоградський державний педагогічний університет імені Володимира Винниченка
Межі виборчого округу: Факультет педагогіки та психології (4-6 курси)
Склад виборчої комісії МП:
Голова комісії Кошель Мар’яна Ігорівна
Заступник голови комісії Амурова Яна Володимирівна
Виборчий округ №19
Кількість виборців: 325
Кіровоградський державний педагогічний університет імені Володимира Винниченка
Межі виборчого округу: Фізико-математичний факультет (1-3 курси)
Склад виборчої комісії МП:
Голова комісії Руденко Кирило Станіславович
Заступник голови комісії Матвієнко Вікторія Василівна
Секретар комісії Тібекіна Катерина Володимирівна
Член комісії Саєнко Ксенія Володимирівна
Виборчий округ №20
Кількість виборців: 276
Кіровоградський державний педагогічний університет імені Володимира Винниченка
Межі виборчого округу: Фізико-математичний факультет (4-6 курси)
Склад виборчої комісії МП:
Голова комісії Василиненко Богдан Володимирович
Заступник голови комісії Волошинова Тетяна Платонівна
Секретар комісії Вернигора Артем Сергійович
Член комісії Матійко Олександр Олександрович
Виборчий округ №21
Кількість виборців: 335
Кіровоградський державний педагогічний університет імені Володимира Винниченка
Межі виборчого округу: Факультет іноземних мов (1-3 курси)
Склад виборчої комісії МП:
Голова комісії Вахрамєєва Поліна Володимирівна
Заступник голови комісії Левченко Олена Сергіївна
Скрипкіна Ганна Миколаївна
Секретар комісії Єфімова Ірина Олександрівна
Виборчий округ №22
Кількість виборців: 204
Кіровоградський державний педагогічний університет імені Володимира Винниченка
Межі виборчого округу: Факультет іноземних мов (4-6 курси)
Склад виборчої комісії МП:
Голова комісії Тюртюбек Анастасія Віталіївна
Заступник голови комісії Биковщенко Світлана Володимирівна
Секретар комісії Лугова Анна Сергіївна
Член комісії Бабенко Катерина Петрівна
Член комісії Ткаченко Юлія Вікторівна
Член комісії Хомовненко Наталія Юріївна
Виборчий округ №23
Кількість виборців: 334
Кіровоградський інститут приватного вищого навчального закладу "Університет сучасних знань"
Межі виборчого округу: Всі виборці навчального закладу
Склад виборчої комісії МП:
Голова комісії Стороганов Владислав Романович
Заступник голови комісії Прокопчук Катерина Олегівна
Секретар комісії Гему Вікторія Юріївна
Член комісії Горобець Олег Ігорович
Виборчий округ №24
Кількість виборців: 208
Кіровоградський інститут розвитку людини вищого навчального закладу “Відкритий міжнародний університет розвитку людини "Україна"
Межі виборчого округу: Всі виборці навчального закладу
Склад виборчої комісії МП:
Голова комісії Охота Ганна Сергіївна
Заступник голови комісії Кучеренко Сергій Володимирович
Секретар комісії Бутельська Вікторія Віталіївна
Член комісії Тригубенко Юрій Сергійович
Виборчий округ №25
Кількість виборців: 228
Кіровоградський кооперативний коледж економіки і права імені М.П. Сая
Межі виборчого округу: Всі виборці навчального закладу
Склад виборчої комісії МП:
Голова комісії Борисенко Анна Володимирівна
Заступник голови комісії Савченко Антон Юрійович
Секретар комісії Кульчицька Євгенія Миколаївна
Член комісії Барабаш Дмитро Олександрович
Член комісії Глядешкіна Анастасія Ігорівна
Член комісії Єфімова Ірина Юріївна
Виборчий округ №26
Кількість виборців: 332
Кіровоградський комерційний технікум
Межі виборчого округу: Всі виборці навчального закладу
Склад виборчої комісії МП:
Голова комісії Будак Віталіна Олегівна
Заступник голови комісії Москаленко Анна Юріївна
Секретар комісії Лалим Олена Юріївна
Член комісії Шаповал Сергій Романович
Виборчі округи №27,28
Кількість виборців: 528
Кіровоградський машинобудівний коледж Кіровоградського національного технічного університету
Межі виборчого округу: Перше відділення, Друге відділення
Склад виборчої комісії МП:
Голова комісії Капатілов Максим Іванович
Заступник голови комісії Левковський Сергій Андрійович
Секретар комісії Ломака Крістіна Валентинівна
Член комісії Гаркуша Василь Костянтинович
Член комісії Лебідь Анастасія Валентинівна
Член комісії Тарадай Максим Сергійович
Виборчий округ №29
Кількість виборців: 157
Кіровоградський медичний коледж імені Є.Й.Мухіна
Межі виборчого округу: Медико-фармацевтичне відділення
Склад виборчої комісії МП:
Голова комісії Кузьменко Яна Олександрівна
Заступник голови комісії Петренко Тетяна Миколаївна
Секретар комісії Абашева Альбіна Андріївна
Член комісії Воропаєва Вікторія Олександрівна
Член комісії Снадик Яна Володимирівна
Член комісії Шиян Юлія Олексіївна
Виборчий округ №30
Кількість виборців: 303
Кіровоградський медичний коледж імені Є.Й.Мухіна
Межі виборчого округу: І та ІІ медсестринське відділення
Склад виборчої комісії МП:
Голова комісії Морозова Алевтина Олександрівна
Заступник голови комісії Педченко Вікторія Миколаївна
Секретар комісії Крючкова Анастасія Володимирівна
Член комісії Берестовенко Юлія Вікторівна
Член комісії Драгун Аліна Сергіївна
Член комісії Семенюк Катерина Олександрівна
Член комісії Фадєєв Володимир Дмитрович
Член комісії Фісіна Дар’я Андріївна
Член комісії Хандусенко Катерина Олександрівна
Виборчий округ №31
Кількість виборців: 339
Кіровоградський медичний коледж імені Є.Й.Мухіна
Межі виборчого округу: Фельдшерське відділення
Склад виборчої комісії МП:
Голова комісії Шульга Поліна Сергіївна
Заступник голови комісії Клімов Денис Олександрович
Секретар комісії Смалиус Аліна Василівна
Член комісії Кошарова Ірина Олександрівна
Член комісії Снісаренко Людмила Юріївна
Член комісії Токар Ольга Валеріївна
Член комісії Фараєвич Ярослав Володимирович
Член комісії Фролова Діана Віталіївна
Член комісії Юхименко Олена Олегівна
Виборчі округи №32,33
Кількість виборців: 595
Кіровоградський національний технічний університет
Межі виборчого округу: Механіко-технологічний факультет (1-3 курси)
Склад виборчої комісії МП:
Голова комісії Мужиков Євгеній Костянтинович
Заступник голови комісії Тарасов Олексій Вікторович
Секретар комісії Сорока Юлія Сергіївна
Член комісії Кузнецов Олександр Сергійович
Виборчий округ №34
Кількість виборців: 256
Кіровоградський національний технічний університет
Межі виборчого округу: Факультет проектування та експлуатації машин (1-4 курси)
Склад виборчої комісії МП:
Голова комісії Чиричанський Віталій Олександрович
Заступник голови комісії Баранов Ярослав Андрійович
Секретар комісії Іщенко Ярослав Семенович
Член комісії Бойко Мирослав Ігорович
Виборчий округ №35
Кількість виборців: 260
Кіровоградський національний технічний університет
Межі виборчого округу: Факультет проектування та експлуатації машин (4-6 курси)
Склад виборчої комісії МП:
Голова комісії Слань Дмитро Вікторович
Заступник голови комісії Сандул Надія Володимирівна
Секретар комісії Бондар Максим Юрійович
Член комісії Лук’янов Євгеній Миколайович
Виборчі округи №36,37
Кількість виборців: 594
Кіровоградський національний технічний університет
Межі виборчого округу: Факультет сільськогосподарського машинобудування (1-3 курси)
Склад виборчої комісії МП:
Голова комісії Новожилов Сергій Денисович
Заступник голови комісії Швець Анатолій Миколайович
Секретар комісії Олексієнко Марина Миколаївна
Член комісії Чернюк Інга Сергіївна
Член комісії Шайда Богдан Олександрович
Член комісії Шевченко Денис Геннадійович
Виборчий округ №38
Кількість виборців: 278
Кіровоградський національний технічний університет
Межі виборчого округу: Факультет економіки та менеджменту (1-2 курси)
Склад виборчої комісії МП:
Голова комісії Золотарьов Олексій Олегович
Заступник голови комісії Агура Юлія Олександрівна
Секретар комісії Драч Олександр В’ячеславович
Член комісії Деревянко Дмитро Сергійович
Член комісії Лазаренко Анна Олегівна
Член комісії Набожний Ярослав Сергійович
Виборчий округ №39
Кількість виборців: 320
Кіровоградський національний технічний університет
Межі виборчого округу: Факультет економіки та менеджменту (3-5 курси)
Склад виборчої комісії МП:
Голова комісії Сокол Катерина Анатоліївна
Заступник голови комісії Гапченко Альвіна Вікторівна
Секретар комісії Бевз Андрій Петрович
Член комісії Горбатовська Євангеліна Сергіївна
Виборчий округ №40
Кількість виборців: 297
Кіровоградський національний технічний університет
Межі виборчого округу: Факультет обліку і фінансів (1 курс), факультет економіки та менеджменту (6 курс)
Склад виборчої комісії МП:
Голова комісії Рогач Кирило Олександрович
Заступник голови комісії Зеленецька Вікторія Геннадіївна
Секретар комісії Даценко Наталія Дмитрівна
Член комісії Давидова Марія Олександрівна
Член комісії Разіна Марія Юріївна
Член комісії Твердохлєб Вікторія Вікторівна
Виборчий округ №41
Кількість виборців: 259
Кіровоградський національний технічний університет
Межі виборчого округу: Факультет обліку і фінансів (2-6 курси)
Склад виборчої комісії МП:
Голова комісії Гребенко Микола Павлович
Заступник голови комісії Кирилова Олександра Сергіївна
Секретар комісії Грушанська Оксана Ігорівна
Член комісії Костянецький Денис Олегович
Виборчий округ №42
Кількість виборців: 433
Кіровоградський національний технічний університет
Межі виборчого округу: Факультет автоматики та енергетики
Склад виборчої комісії МП:
Голова комісії Мурчик Віктор Миколайович
Заступник голови комісії Каушан Марія Сергіївна
Секретар комісії Венгер Олексій Сергійович
Член комісії Решетняк Руслан Леонідович
________________________________________________________________
Загальна кількість виборців: 11 845


^ Наверх